Strona główna » Usługi » Serwis motocykli

Serwis motocykli – Kraków

Szukasz serwisu motocyklowego w Krakowie? No to chyba znalazłeś! Wszyscy mówią i piszą, że stoi za nimi wieloletnie doświadczenie, szerokie kwalifikacje i doskonałe zaplecze techniczne. Nie będziemy powtarzać tego samego, bo to chyba oczywiste. Wspomnimy natomiast o tym, co nie jest aż tak powszechne. Chodzi o pasję. My naprawdę kochamy motocykle! Zresztą to mało powiedziane – kochamy wszystkie jednoślady, stąd w naszym serwisie naprawisz nie tylko motocykl, ale też skuter. W każdą pracę wkładamy maksimum umiejętności, serca i zaangażowania. Wiemy, że ten, kto przyprowadził do nas swoją maszyną, zostawił pod naszą opieką kogoś naprawdę mu bliskiego. Wspomnieliśmy już, że działamy w Krakowie, ale jeśli mieszkasz w innym zakątku Małopolski, a nawet w regionach ościennych, nie musisz się martwić. Obsługujemy praktycznie całe Południe. Warto dodać, że dysponujemy specjalistycznym transportem, jeśli więc zajdzie taka potrzeba, zgarniemy Twój motocykl i dowieziemy go do naszego warsztatu.

Pracownik w trakcie serwisowania motocykli

Serwis motocykli BMW, HONDA, KAWASAKI, SUZUKI, YAMAHA i KTM – Kraków

Nasz serwis motocyklowy w Krakowie to miejsce, w którym naprawisz maszyny wielu marek. Pochylimy się nad motocyklem marki BMW, HONDA, KAWASAKI, SUZUKI, YAMAHA i KTM. Nie tylko odratujemy zepsutą maszynę, ale też zajmiemy się jej przebudową, jeśli przyjdzie Ci do głowy taki pomysł. Masz pytania? Zadzwoń lub napisz już dziś. Nasza ekipa już nie może się doczekać zadania, które dla niej przygotowałeś!

Jedyny taki serwis motocyklowy w Krakowie

Pewnie wszyscy mówią, że ich serwis to jedyne takie miejsce w Krakowie. Niech mówią. Nic nie możemy na to poradzić. Musisz jednak wiedzieć, że my nie rzucamy słów na wiatr. Zajmujemy się motocyklami od A do Z. Od najmniejszej śrubki, po największe układy. Od szczegółu do ogółu i od ogółu do szczegółu. Zapewniamy między innymi:

  • wymianę oleju w motocyklu,
  • sprzedaż opon motocyklowych,
  • sprzedaż amortyzatorów motocyklowych,
  • ogarniamy elektrykę i zapewniamy szeroką diagnostykę.

Działamy nie tylko w Krakowie, ale też całej Małopolsce. Na co czekasz?! Skontaktuj się z nami już dziś!