Strona główna » Usługi » Serwis skuterów

Serwis skuterów – Kraków

Serwis skuterów to nasza specjalność. Obsługujemy Kraków i okolice, ale z naszej pomocy możesz skorzystać również wtedy, gdy mieszkasz w innych zakątkach naszego kraju. Można powiedzieć, że naprawiamy skutery na całym szeroko pojętym Południu, ponieważ dysponujemy transportem, dzięki któremu możemy zwieść maszynę do naszej Zajezdni i spojrzeć na nią fachowym okiem. Nasz serwis to miejsce, w którym pracują prawdziwi fachowcy. Mamy wszystko to, co powinno charakteryzować speców, a zatem: doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz doskonale zaopatrzoną bazę techniczną, naprawczą i serwisową. Mamy coś jeszcze. To najprawdziwsza pasja, czyli wielka i bezwarunkowa miłość do jednośladów. Jeśli więc szukasz serwisu skuterów innego niż wszystkie, zapraszamy do krakowskiej MotoZajezdni!

Pracownik w trakcie serwisowania motocykli

Bieżące naprawy skuterów – Kraków

Możesz zlecić nam naprawy bieżące, ale też znacznie poważniejsze zabiegi. Chleb powszedni to wymiana oleju i innych płynów w skuterze, ale jeśli najdzie Cię ochota na przebudowę, również możesz na nas liczyć. Klienci mówią, że podobno nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – i chyba trzeba im wierzyć. Do każdej sprawy podchodzimy jak do wyzwania i przygody, a im jest trudniejsza i mniej oczywista, tym lepiej. Jeśli więc potrzebujesz bieżącej naprawy skutera, jesteśmy do Twojej dyspozycji w Krakowie. Skontaktuj się z nami choćby i dziś!

Naprawa skuterów – Kraków

Naprawa skuterów to zaledwie jedna z gałęzi nasze działalności. W krakowskiej MotoZajezdni dokonasz też bieżącej naprawy quada. Zresztą co tu dużo gadać – zajmujemy się praktycznie wszystkimi jednośladami. No może z wyjątkiem rowerów, choć trzeba dodać, że w naszej ekipie są fachowcy, którzy przygodę z mechaniką zaczynali właśnie od welocypedów. Potrzebujesz naszej pomocy, wskazówki, porady? Świetnie! Od tego właśnie jesteśmy! Pamiętaj, Kraków to nasze miasto, ale obsługujemy praktycznie cały szeroko pojęty region. Zapraszamy!